Biznesowe kursy językowe: Business English i Zakelijk Nederlands

Nowe kursy biznesowe

Językowy kurs biznesowy to rutyna? Masz dość nudnych kursów Business English, w których opisujesz przestarzałe grafiki z podręczników?

Potrzebujesz analizować dane i przyswajać słownictwo z rzeczywistych i aktualnych materiałów biznesowych. SlowLingo wychodzi naprzeciw tej potrzebie.

Już w najbliższych miesiącach w ofercie SlowLingo pojawią się nowoczesne kursy e-learningowe z języka biznesowego: Progressing to Professional English oraz Zakelijk Nederlands (Business Dutch). Biznesowy kurs języka niderlandzkiego (holenderski) online to absolutna nowość na rynku.

zakelijk nederlands, business english, business dutch, slowlingo, online

Struktura kursów business

Kompleksowe kursy biznesowe obejmują:

  1. treści biznesowe w formie kursu e-learningowego online
  2. konwersacje oraz opiekę merytoryczną nad postępami (sprawdzanie postępów, prac pisemnych oraz prezentacji etc.)

Progressing to Professional English

Kurs zaawansowany angielskiego języka zawodowego i biznesowego. Kurs będzie obejmować nie tylko słownictwo i zwroty biznesowe, ale także biznesowe case studies w oparciu o teksty, video, audio oraz inne multimedia. Tematyka odpowiadać będzie najistotniejszym zagadnieniom z dziedziny biznesu, ekonomii, zarządzania oraz trendów.

Zakelijk Nederlands

Kurs terminologii i komunikacji biznesowej w języku niderlandzkim. To zestaw praktycznych zadań, słownictwa i tekstów z zakresu biznesu. Zawierać on będzie 11 rozdziałów tematycznych odpowiadających najistotniejszym zagadnieniom z dziedziny biznesu, ekonomii, zarządzania oraz trendów.

Dlaczego warto wybrać kurs e-learningowy online ze SlowLingo?

Kurs e-learningowy online zawsze jest aktualny, bo bardzo łatwo go edytować i publikować. Dzięki temu treści, z których się uczysz zawsze są bieżące.

Ćwiczenia i materiały w kursie nie tylko przedstawiają Ci istotne słownictwo, ale dzięki case studies i zadaniom praktycznym, płynie i swobodnie poruszasz się po sferze biznesu w języku obcym. To więcej niż nauka słówek.

Jestem doświadczonym praktykiem biznesu (strategia, zarządzanie produktami i projektami edu), wiem zatem doskonale, które treści są wartościowe i jak wykorzystać ich warstwę językową, by przekazać jak najwięcej i by zrobić to jak najefektywniej. Podczas tego kursu jestem nie tylko lektorem, ale także partnerem biznesowym.

Więcej informacji o uruchomieniu kursów już wkrótce. Jeśli chcesz być na bieżąco z ofertą, koniecznie zapisz się na newsletter.

Zapraszam serdecznie,

Karolina Roziewicz