Piszesz? A może chcesz pisać jeszcze lepiej?

Piszesz? CHCESZ ZACZĄĆ? chcesz pisać jeszcze lepiej? zapisz się na mailowy kurs pisania po angielsku!

Kurs trwa 6 tygodni, podczas których co kilka dni otrzymywać będziesz ode mnie maila z wprowadzeniem do danego zagadnienia z pisania oraz zadaniem. Oprócz teorii zawierającej podstawy tworzenia zdań, akapitów i całych tekstów, w kursie znajdziesz praktyczne ćwiczenia, które pomogą Ci opanować sztukę pisania. Wszystkie ćwiczenia prześlesz do mnie specjalnym formularzem, a ja sprawdzę Twoją pracę i dam Ci informację zwrotną. Z każdym zadaniem sumiennie wykonanym zadaniem zdobędziesz nowe umiejętności pisania i zobaczysz, że nie jest to takie trudne.

slowlingo, kurs pisania, angielski

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs pisania po angielsku przeznaczony jest dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych (od poziomu B1). Będziesz pracować także na oryginalnych angielskich tekstach, więc podstawową znajomość języka anielskiego powinieneś mieć opanowaną. Kurs nie uczy podstaw gramatyki, ani słownictwa (poza aspektami niezbędnymi do pracy nad danym zadaniem).

Jeżeli chcesz:

  • pisać łatwiej i płynniej,
  • tworzyć jasne zdania, akapity i teksty,
  • przekazywać Twoje myśli w sposób spójny i precyzyjny,
  • poprawić gramatykę,
  • stosować język odpowiedni do okoliczności (biznesowy, akademicki),

ten kurs jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Jak się zapisać? Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o kursie możesz zapisać się tutaj na listę informacyjną. Możesz też od razu zakupić kurs tutajKurs dostępny jest w trybie ciągłym.