Coaching w nauczaniu języków – niezbędnik – kurs dla lektorów

Praca lektora wymaga budowania relacji z uczniem, opartej na zaufaniu i profesjonalizmie. Niezbędna jest coachingowa wiedza, pozwalająca odpowiednio motywować i prowadzić kursanta.

Poznaj tajniki coachingowe w nauczaniu języków i pomóż uczniom odkryć ich potencjał.

Dzięki kursowi zdobędziesz podstawową wiedzę z zakresu coachingu w nauczaniu języków oraz przećwiczysz nowe umiejętności w praktyce.

Jak wygląda kurs?

Kurs ma formę audiobooka oraz towarzyszących mu ebooków i ćwiczeń online na interaktywnej platformie.

Oznacza to, że po zakupie otrzymasz do ściągnięcia serię wykładów w formie podcastów mp3. Omawiają one szeroko zagadnienia opisane powyżej. Możesz ich słuchać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Dodatkowo otrzymasz 3 ebooki:

  • jeden: przedstawiający i porządkujący omawiane w audiokursie zagadnienia oraz zawierający linki zewnętrzne,
  • i dwa: osobno szerzej opisujące zagadnienia rozwoju i zarządzania czasem na  naukę,

oraz gotowe szablony do pracy z kursantami.

Ponadto, obejrzysz przykłady sesji coachingowej, przeanalizujesz case studies i będziesz mieć możliwość testować wiedzę na zestawie interaktywnych ćwiczeń online.

Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze. 

UWAGA: w pakiecie dodaję webinar po 6 tygodniach* Twojej pracy coachingowej. Będzie to doskonała okazja, by rozwiać wątpliwości.

*Webinar grupowy połowie maja 2018.

Możesz także wykupić kurs w wersji VIP z indywidualną konsultacją ze mną.


Zastanawiasz się, czy warto? Poznaj opinie o innych moich kursach:

Maria Kulis

„Kurs spełnił, a nawet przeszedł moje oczekiwania. Spodziewałam się uzyskać dzięki niemu solidną dawkę konkretnych, praktycznych wskazówek dotyczących uczenia języków obcych online – i z taką wiedzą go ukończyłam. Ponadto dowiedziałam się, w jaki sposób dokształcać się w dziedzinie e-learningu, efektywnie organizować swoją pracę, zarządzać uczniami, a co było dla mnie największym odkryciem – jak prosto wprowadzić do relacji nauczyciel-uczeń elementy podejścia biznesowego. Polecam ten kurs każdemu, kto chce rozpocząć pracę jako profesjonalny nauczyciel języków online!”

Magdalena Surowiec

„Nie sądziłam, że mogę się jeszcze czegoś nauczyć w uczeniu online, ale jednak tak. Jestem zachwycona kursemDowiedziałam się bardzo dużo o narzędziach ułatwiających nauczanie języka obcego. Wielu z nich wcześniej nie znałam. Kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie, bardzo przyjaźnie dla uczestnika. Uczę przez Internet już od wielu lat i czasami wydawało się, że nie ma to przede mną tajemnic, ale z kursu SlowLingo dowiedziałam się jednak sporo nowych rzeczy. Bardzo podobało mi się to, że proponowane narzędzia można zastosować do uczenia każdego języka.”

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź tutaj.