Nowy planner językowy – edycja od września 2018 już w sprzedaży!

Czym jest planner językowy?

Nowy planner językowy to doskonałe narzędzie do planowania nauki języka. Pakiet plannera zawiera aż 7 produktów, które pokazują, jak zyskać czas na naukę i pomagają go dobrze zorganizować.

slolwingo, planer, język obcy, nauka jezyka

W skład pakietu wchodzą:

  • Szablon celu rocznego, półrocznych oraz kwartalnych.
  • 12 miesięcznych szablonów kalendarzowych (w kolorze oraz w szarości) z miejscem na wpisanie celów językowych, zaczynających się aktualnego miesiąca i roku.
  • 12 szablonów tygodniowych – do wielokrotnego wydruku na każdy miesiąc (w kolorze i w szarości) oraz szablon bez miesiąca); zawierają listę priorytetów językowych, plan tygodniowy oraz miejsce na notatki.
  • Szablon plannera dziennego z zadaniami do wykonania, obszarami problematycznymi.
  • Szablon podsumowania nauki (do dowolnego zastosowania – na rok, kwartał, tydzień, etc.)
  • *Mini-e-book „Zarządzanie czasem na naukę” wraz z praktycznymi narzędziami do zastosowania od zaraz.
  • *Szablon „moodboard” – do stworzenia własnej tablicy motywacji do nauki.

Jak planować?

Najpierw wyznacz sobie cel językowy. Jeśli nie masz pewności jak to zrobić, spróbuj zacząć od określenia co dokładnie i do kiedy chcesz osiągnąć. Następnie zastanów się, czy masz odpowiednie środki i możliwości, by zrealizować cel. Możesz wyznaczyć cel roczny, półroczne, kwartalne. Na poziomie miesiąca oraz tygodnia możesz sprecyzować konkretne działania w procesie Twojej nauki.

Przykładowy cel:

do kwietnia 2019 nauczę się pisać eseje po niemiecku na poziomie akademickim, by w maju zgłosić mój esej do specjalistycznego czasopisma i zostać zaakceptowanym. Potrzebuję na to ok. 6 godzin pracy w tygodniu.

W ramach planu miesiąca wybierz kilka celów językowych, które chcesz zrealizować w danym miesiącu. W ich realizacji pomogą Ci planer tygodniowy oraz dzienny, które zwracają uwagę na osiąganie celów na wszystkich polach językowych – w zakresie umiejętności językowych, słownictwa oraz gramatyki. Szablon podsumowania pomoże Ci monitorować postępy oraz pamiętać o nagradzaniu twoich wysiłków.

*Bonusowo otrzymujesz e-book “Zarządzanie czasem na naukę” oraz szablon do stworzenia Twojego własnego moodboardu, czyli tablicy inspiracji. Pomogą Ci one znaleźć i zorganizować czas na naukę oraz utrzymać motywację.

Jak zacząć pracę z planerem?

Jeśli masz już swój cel językowy, rozpisz go zgodnie z powyższą sugestią i zabierz się do planowania poszczególnych etapów. Pamiętaj o weryfikacji i podsumowaniach – są niezwykle ważne w utrzymywaniu motywacji i silnej woli.

POWODZENIA!