Czym jest coaching językowy

coaching, metoda BALL, slowlingo

Coaching językowy to podejście do nauki języków, mające na celu przerwać wewnętrzną narrację, historię jaką sobie opowiadamy, na której budujemy naszą rzeczywistość, w której funkcjonujemy na co dzień, która toczy się w naszej strefie komfortu. Z wszystkimi przyzwyczajeniami i przekonaniami, które nas blokują na drodze ku efektywnej nauce języków.

 

Działają one na tyle mocno, że nie dopuszczamy do siebie myśli, że coś mogłoby być inaczej, że możemy uczyć się inaczej, lepiej. Jesteśmy zafiksowani na jednym punkcie widzenia.

Stosując coaching pomagam spojrzeć na naukę języka z innej perspektywy, odnaleźć właściwy cel i lepiej zarządzać czasem. Pracuję m.in. w oparciu o autorską metodę BALL. Opracowałam system ćwiczeń wychodzących poza tradycyjny coaching. Sesje ze mną, oprócz burzenia narracji, są treningiem o zabarwieniu biznesowym, niepozbawionymi jednak merytoryki językowej. Sprawiam, że nauka języków staje się stylem życia i pomagam dostrzec wszystkie płynące z tego korzyści.

Więcej o coachingu językowym i stosowanych metodach przeczytasz tutaj i tutaj.

Pracuję głównie online, możliwe są jednak również sesje face-to-face.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zmotywowaniu się do nauki, wyborze optymalnej dla Ciebie metody i chcesz czerpać przyjemność z wysiłku intelektualnego, coaching językowy ze SlowLingo jest dla Ciebie. Napisz do mnie, a zobaczysz, jak łatwo jest zmienić nastawienie do nauki.


Cennik:

Koszt pojedynczej konsultacji to 100 PLN.

Koszt pakietu 3 konsultacji to 270 PLN.

Czas trwania konsultacji: ok 45-90 minut.