Regulamin serwisu.

Zapoznaj się z treścią regulaminu nim zaczniesz korzystać z usług oferowanych przez serwis.


FAQ 

Najczęściej zadawane pytania.

Czy muszę znać angielski, by móc skorzystać z oferty coachingowej SlowLingo?

Nie, absolutnie. Coaching w SlowLingo nie odnosi się do żadnego konkretnego języka, jedynie do umiejętności, jakie są niezbędne, by nauka była skuteczna.

Kiedy będą dostępne kursy online?

Oferta kursów online jest na bieżąco aktualizowana. Śledź slowlingo.pl by być na bieżąco.

Czy materiały do pobrania są darmowe?

Niektóre materiały w zakładce „do pobrania” są darmowe i nie wymagają zostawienia adresu e-mail. Jeśli chcesz, możesz zapisać się na newsletter, ale nie jest to warunkiem pobrania materiału.

Materiały, które wymagają zostawienia adresu e-mail lub są płatne, są oznaczone.

Jak mogę zamówić usługi?

Aby zamówić usługę będącą w stałej ofercie SlowLingo (pakiet sesji językowych, indywidualny coaching), skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj lub napisz maila. Po ustaleniu szczegółów usługi (dostępność, godziny sesji, liczba sesji/pakiet), otrzymasz potwierdzenie szczegółów Twojego zamówienia wraz z informacją o płatności. Po opłaceniu usługi jest ona realizowana.

Pozostałe usługi (niektóre kursy i szkolenia online, webinaria, warsztaty stacjonarne) pojawiają się w ofercie sezonowo. Mają dedykowane strony informacyjne, z poziomu których możliwa jest rezerwacja i zakup danej usługi. Ostateczna rejestracja na usługę (np. warsztat) również ma miejsce po dokonaniu płatności.

Niektóre usługi dostępne są w ofercie stałej w zakładce Kursy i warsztaty. Zakupu tych usług można dokonać bezpośrednio w sklepie internetowym.

Jak często wysyłany jest newsletter i co zawiera?

Newsletter wysyłany jest maksymalnie 2-3 razy w miesiącu. Zawiera podsumowanie postów blogowych i rekomendowane inne artykuły oraz może zawierać ofertę handlową.

Kiedy muszę podać swój adres e-mail?

Adres e-mail musisz podać kupując usługę, by możliwa była jej realizacja drogą elektroniczną. W przypadku zakupu musisz również podać inne dane niezbędne do realizacji usługi. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie serwisu.

Adres e-mail może również być formą zapłaty za niektóre materiały bądź usługi, np. webinar czy kurs e-mailowy.

Czy warsztaty stacjonarne odbywają się tylko w Poznaniu?

Na ten moment tak, ale planowane jest poszerzenie oferty szkoleń i warsztatów na inne miasta. Jeśli pojawi się zapotrzebowanie na warsztaty w konkretnym mieście, istnieje możliwość organizacji takich warsztatów.

Jakie są możliwości płatności za usługi?

Na ten moment dostępne są 2 opcje płatności:

  1. przelew na konto o numerze: 52 1140 1010 0000 5158 5300 2293.
  2. szybkie płatności tpay.
  3. oraz natychmiastowa płatność poprzez serwis PayPal.

Kiedy muszę dokonać opłaty za usługi?

Opłaty za usługę dokonuje się z góry, po zamówieniu usługi. Po otrzymaniu płatności usługa jest realizowana.