„Language Learning is a Lifestyle”

Zgodnie z filozofią Slow Life, SlowLingo, wraz ze swoją myślą przewodnią, odnosi się do nauki języków świadomej i efektywnej. Nauka ta wynika z potrzeby rozwoju, daje satysfakcję i ogromne korzyści we wszystkich dziedzinach życia. Podkreśla rolę i wagę aspektów slow w nauce języków: skupienia, uważności, relaksacji, kontaktu z naturą, właściwego żywienia i dbania o ciało.

SL - relaks grafiki

SlowLingo, poprzez warsztaty, szkolenia i webinaria, pokazuje jak uczyć się języków skutecznie, zgodnie z ideą slow, by z nauki czerpać jak najwięcej.

Znajomość języków obcych to nie tylko ciekawsze kontakty międzyludzkie. To także pełniejsze doświadczenia w podróżach zagranicznych, czy lepsze perspektywy pracy. To możliwość rozwoju i treningu umysłu. SlowLingo propaguje naukę języków jako środek i cel sam w sobie.

Wiele cennych rad i wskazówek dotyczących nauki języków oraz innych rozwiązań edukacyjnych znajdziesz na moim blogu. Nie ważne jakiego języka się uczysz. Idea SlowLingo nie jest nastawiona na naukę konkretnego języka. Propoaguje uniwersalne strategie i metody, zgodne z funkcjonowaniem mózgu oraz indywidualnymi preferencjami w nauce.

Metodologia szkoleń, warsztatów i coachingu

Stosowana metodologia coachingu, mentoringu i nauczania dotyczy wielu obszarów rozwoju. Wykorzystuje narzędzia trenerskie, dydaktyczne oraz biznesowe by dotrzeć i w pełni dopasować się do potrzeb ucznia.

workplace-1245776_1920

Dzięki zastosowaniu narzędzi biznesowych metodologia BALL, pozwala optymalizować proces nauki, oszczędzić czas i korzystać z wiedzy najlepiej, jak to możliwe. Więcej informacji o metodologii BALL znajdziesz tutaj.