Kurs spełnił, a nawet przeszedł moje oczekiwania. Spodziewałam się uzyskać dzięki niemu solidną dawkę konkretnych, praktycznych wskazówek dotyczących uczenia języków obcych online – i z taką wiedzą go ukończyłam. Ponadto dowiedziałam się, w jaki sposób dokształcać się w dziedzinie e-learningu, efektywnie organizować swoją pracę, zarządzać uczniami, a co było dla mnie największym odkryciem – jak prosto wprowadzić do relacji nauczyciel-uczeń elementy podejścia biznesowego. Polecam ten kurs każdemu, kto chce rozpocząć pracę jako profesjonalny nauczyciel języków online!

Maria Kulis

Nie sądziłam, że mogę się jeszcze czegoś nauczyć w uczeniu online, ale jednak tak. Jestem zachwycona kursem. Dowiedziałam się bardzo dużo o narzędziach ułatwiających nauczanie języka obcego. Wielu z nich wcześniej nie znałam. Kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie, bardzo przyjaźnie dla uczestnika. Uczę przez Internet już od wielu lat i czasami wydawało się, że nie ma to przede mną tajemnic, ale z kursu SlowLingo dowiedziałam się jednak sporo nowych rzeczy. Bardzo podobało mi się to, że proponowane narzędzia można zastosować do uczenia każdego języka.

Magdalena Surowiec

Nauczycielka niemieckiego,obecnie pracuje dla Volkswagena w Meksyku

Z Karoliną mam zajęcia z języka angielskiego przez Internet od prawie ośmiu lat. Każde zajęcia są przygotowane w sposób bardzo profesjonalny. Karolina jest bardzo komunikatywna i potrafi nawiązać dialog na każdy temat z osobą nawet małomówną. Znakomicie potrafi motywować do nauki, co jest bardzo ważne, szczególnie gdy ta nauka trwa przez dłuższy okres czasu a nie tylko przez parę miesięcy.
Cenię sobie również samą formę nauki przez Internet, ponieważ podczas zajęć czuję się komfortowo w własnym domu, a termin zajęć mogę dostosować indywidualnie do mojego harmonogramu.

Wojciech Wiśniewski

Karolina jest nie tylko lektorem, ale też coachem językowym. Cały tok nauki ustawia pod cel ucznia –  dlaczego i czego chce się nauczyć, a nie tego, co narzucają gotowe kursy językowe. Zajęcia z nią są naprawdę mocno spersonalizowane i dopasowane do moich potrzeb. Zawsze dostaję też jasny feedback, co jest dobrze, a co do poprawy. Pracując z Karoliną czuć, że jest to jej prawdziwa pasja 🙂

Marta Górazda

To co uważam za bardzo wartościowe z warsztatów to uświadomienie sobie i nazwanie lub wręcz spisanie celu nauki. Zachęciłam się także do poszukiwania nowych przyjemnych metod, jak np. oglądanie seriali. Bardzo podobała mi się atmosfera na warsztatach – było luźno, serdecznie, a jednocześnie bardzo merytorycznie. Karolina, jesteś zdecydowanie specjalistką w tym co robisz:).

Lidia Palusińska

Karolina bardzo dobrze tłumaczy materiał i pomaga rozwiązywać  wszelkie wątpliwości związane z językiem niderlandzkim, z którym spotykam się na co dzień. Stwarza bardzo przyjazną atmosferę, która jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki Karolinie nabrałem pewności w mowie w języku niderlandzkim, której mi brakowało. Kontynuuję naukę u Karoliny, ponieważ czuję, że robię bardzo duże postępy.

Waldemar Brożyna

Warsztat z Karoliną pomógł mi zobaczyć rozwiązanie mojego problemu. Karolina była dobrze przygotowana do warsztatu i potrafiła odpowiedzieć na moje pytania. Czułam, że interesuje się mną i moimi problemami z językiem. Dostałam też indywidualne wskazówki dotyczące mojej nauki. Polecam warsztaty organizowane przez SlowLingo i pracę z Karoliną.

Florentyna Macioszczyk