Jestem początkującym lektorem więc warsztat pomógł mi poukładać wiele ważnych informacji w jedną spójną całość. Bardzo dobrze oceniam zarówno poruszane zagadnienia, oraz prezentację materiału. Najbardziej zainteresowały mnie elementu metody BALL – ustalanie celu i zarządzanie czasem na naukę. Chętnie wezmę udział w innych warsztatach organizowanych przez SlowLingo. Interesują mnie także kursy online. Gorąco polecam.

Marta Borowska, uczestniczka warsztatu „Coaching językowy dla lektorów”

Kurs spełnił, a nawet przeszedł moje oczekiwania. Spodziewałam się uzyskać dzięki niemu solidną dawkę konkretnych, praktycznych wskazówek dotyczących uczenia języków obcych online – i z taką wiedzą go ukończyłam. Ponadto dowiedziałam się, w jaki sposób dokształcać się w dziedzinie e-learningu, efektywnie organizować swoją pracę, zarządzać uczniami, a co było dla mnie największym odkryciem – jak prosto wprowadzić do relacji nauczyciel-uczeń elementy podejścia biznesowego. Polecam ten kurs każdemu, kto chce rozpocząć pracę jako profesjonalny nauczyciel języków online!

Maria Kulis, uczestniczka kursu „Warsztat Lektora Online”

Nie sądziłam, że mogę się jeszcze czegoś nauczyć w uczeniu online, ale jednak tak. Jestem zachwycona kursem. Dowiedziałam się bardzo dużo o narzędziach ułatwiających nauczanie języka obcego. Wielu z nich wcześniej nie znałam. Kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie, bardzo przyjaźnie dla uczestnika. Uczę przez Internet już od wielu lat i czasami wydawało się, że nie ma to przede mną tajemnic, ale z kursu SlowLingo dowiedziałam się jednak sporo nowych rzeczy. Bardzo podobało mi się to, że proponowane narzędzia można zastosować do uczenia każdego języka.

Magdalena Surowiec, uczestniczka kursu „Warsztat Lektora Online”

Nauczycielka niemieckiego,obecnie pracuje dla Volkswagena w Meksyku

Z Karoliną mam zajęcia z języka angielskiego przez Internet od prawie ośmiu lat. Każde zajęcia są przygotowane w sposób bardzo profesjonalny. Karolina jest bardzo komunikatywna i potrafi nawiązać dialog na każdy temat z osobą nawet małomówną. Znakomicie potrafi motywować do nauki, co jest bardzo ważne, szczególnie gdy ta nauka trwa przez dłuższy okres czasu a nie tylko przez parę miesięcy.
Cenię sobie również samą formę nauki przez Internet, ponieważ podczas zajęć czuję się komfortowo w własnym domu, a termin zajęć mogę dostosować indywidualnie do mojego harmonogramu.

Wojciech Wiśniewski

Karolina jest nie tylko lektorem, ale też coachem językowym. Cały tok nauki ustawia pod cel ucznia –  dlaczego i czego chce się nauczyć, a nie tego, co narzucają gotowe kursy językowe. Zajęcia z nią są naprawdę mocno spersonalizowane i dopasowane do moich potrzeb. Zawsze dostaję też jasny feedback, co jest dobrze, a co do poprawy. Pracując z Karoliną czuć, że jest to jej prawdziwa pasja 🙂

Marta Górazda

To co uważam za bardzo wartościowe z warsztatów to uświadomienie sobie i nazwanie lub wręcz spisanie celu nauki. Zachęciłam się także do poszukiwania nowych przyjemnych metod, jak np. oglądanie seriali. Bardzo podobała mi się atmosfera na warsztatach – było luźno, serdecznie, a jednocześnie bardzo merytorycznie. Karolina, jesteś zdecydowanie specjalistką w tym co robisz:).

Lidia Palusińska, uczestniczka warsztatu „Język z jogą”

Karolina bardzo dobrze tłumaczy materiał i pomaga rozwiązywać  wszelkie wątpliwości związane z językiem niderlandzkim, z którym spotykam się na co dzień. Stwarza bardzo przyjazną atmosferę, która jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki Karolinie nabrałem pewności w mowie w języku niderlandzkim, której mi brakowało. Kontynuuję naukę u Karoliny, ponieważ czuję, że robię bardzo duże postępy.

Waldemar Brożyna

Warsztat z Karoliną pomógł mi zobaczyć rozwiązanie mojego problemu. Karolina była dobrze przygotowana do warsztatu i potrafiła odpowiedzieć na moje pytania. Czułam, że interesuje się mną i moimi problemami z językiem. Dostałam też indywidualne wskazówki dotyczące mojej nauki. Polecam warsztaty organizowane przez SlowLingo i pracę z Karoliną.

Florentyna Macioszczyk