Warsztaty, szkolenia i kursy

W SlowLingo zapraszam na szkolenia, warsztaty, kursy oraz inne wydarzenia, podczas których nauczysz się dobrze definiować cele językowe oraz dobierzesz odpowiednie metody nauki. Poznasz też założenia SlowLingo i zobaczysz w ilu dziedzinach nauka języków wspiera każdy styl życia.

warsztat, metoda BAL, slowlingo


Metodologia szkoleń, warsztatów i coachingu

Stosowana metodologia coachingu, mentoringu i nauczania dotyka wielu obszarów rozwoju. Wykorzystuje  klasyczne elementy coachingu z zakresu psychologiinarzędzia trenerskie, dydaktyczne oraz biznesowe by dotrzeć i w pełni dopasować się do potrzeb ucznia.

Dzięki dokładnemu określeniu celu nauki, zbadaniu indywidualnych potrzeb i preferencji w nauce metodologia BALL*, pozwala optymalizować proces nauki, oszczędzić czas i korzystać z wiedzy najlepiej, jak to możliwe.

*BALL (Business Approach to Language Learning) to autorska metoda opracowana przeze mnie na bazie lat doświadczeń z procesami biznesowymi i metodami nauki języków. Metoda wykorzystuje narzędzia biznesowe by pokazać jak w nauce języków efektywniej zarządzać naszymi zasobami: umiejętnościami, otoczeniem i czasem. Więcej informacji o metodologii BALL znajdziesz tutaj.


Aby być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami zapisz się na newsletter.

Przeczytaj opinie o warsztatach i kursach organizowanych przez SlowLingo.